Киев
Харьков
Львів
Одесса
Запорожье
Днепр
Винница
Николаев
Кривой Рог
Мариуполь
Черновцы
Чернигов
Черкассы
Полтава
Сумы
Хмельницкий
Херсон
Назад к списку

Uber - простий і надійний сервіс для роботи з клієнтами

Останнім часом все більше служб таксі у Львові переходять на використання спеціального мобільного застосування. Перша компанія у світі, яка почала працювати по такій моделі - це Убер. Зручність і простоту використання додатка дуже швидко оцінили в різних куточках земної кулі, і Україна не стала виключенням. 


Сьогодні таксі цього сервісу є присутнім практично в усіх великих містах країни. У лютому 2017 року компанія оголосила про офіційний старт роботи і UBER Львів.Основні особливості додатка

Дуже швидко ця служба таксі Львів стала однією з найпопулярніших і затребуваних. Усі її переваги встигли оцінити, як численні клієнти, так і водії. Сьогодні для тих, хто шукає роботу на своєму авто - пропозицію компанії сміливо можна назвати найвигіднішою у Львові. Доказами можуть служити наступні чинники:

 • Високий рівень заробітної плати - 30-50 тис. грн;
 • Своєчасні виплати - щотижня на карту банку;
 • Європейський рівень сервісу;
 • Різні варіанти додаткового доходу - Uber Eats (доставка їжі), бонуси, брендує авто і так далі;
 • Зручна форма співпраці;
 • Простота оформлення і початку роботи;
 • Завжди є замовлення.
Головними достоїнствами мобільного застосування є те, що замовлення машини відбувається максимально швидко і без участі оператора і диспетчера. В середньому процедура займає не більше 30 секунд. Через мобільне застосування здійснюється і оплата поїздки. При цьому гроші автоматично резервуються на рахунку клієнта, ще при оформленні замовлення, і списуються тільки після його виконання. А це означає, що клієнт спочатку знає і погоджується з вартістю поїздки, плюс відсутність проблем із здачею у водія і різних махінацій. Ще один важливий момент - це можливість відстежувати виконання замовлення - від подання автомобіля, до прибуття за вказаною адресою.


Окрім цього, водії і клієнти можуть виставляти оцінки за кожну поїздку. На підставі цих балів складається рейтинг водія і замовника. Це безпосередньо впливає на поліпшення якості сервісу.


Як стати водієм таксі Убер у Львові

Для тих, хто подає оголошення в рубриці шукаю роботу, можуть знайти відповідну вакансію на сайті робота ua - це робота у Львові водієм зі своїм авто або на транспортному засобі компанії. Для цього треба зареєструватися на офіційному сайті компанії або в Убер Партнер. Потім заповнити анкету в онлайн режимі і надати сканкопии паспорта, водійських прав і техпаспорта.


Після цього дочекатися запрошення від компанії на співбесіду. Явитися в представництво Убер у Львові, надати оригінали документів і пройти коротку співбесіду і навчання. Завершальний етап оформлення на роботу - активація аккаунта в мобільному застосуванні і початок роботи. Як правило, увесь цей процес займає не більше 2-3 днів.


Сьогодні таксі Убер у Львові доступний в декількох категоріях, від яких залежить тарифний план.

 1. Uber X - найпопулярніший і економний.
 2. Uber Select - підвищений комфорт.
 3. Uber Black - преміум клас.
 4. Uber VAN - комфорт і місткість.
Водії Убер у Львові самостійно вибирають в якому тарифному плані працювати. При цьому слід знати, що вимоги до машин, для кожної категорії істотно відрізняються. Упізнати їх перелік можна на офіційному сайті компанії. Хочете мати стабільний і високий доход - реєструйтеся на сайті, завантажуйте додаток і починайте працювати в одній з найперспективніших компаній.