Киев
Харьков
Львів
Одесса
Запорожье
Днепр
Винница
Николаев
Кривой Рог
Мариуполь
Черновцы
Чернигов
Черкассы
Полтава
Сумы
Хмельницкий
Херсон
Назад к списку

Осінній марафон разом з UBER PARTNER

Для того, щоб поліпшити рівень сервісу, а також збільшити доход водіїв сервісу Убер таксі, компанія постійно розширює перелік бонусів, знижок, і привілеїв. Завдяки цьому вдається притягнути ще більше автомобілів, і зробити послуги максимально доступними у будь-який час доби. До них відносяться бонуси за кількість виконаних поїздок, знижки на обслуговування ГБО, автомиття, страхування і багато що інше. Але одним з основних пунктів економії для водіїв сервісу є спеціальні пропозиції від компаній - мереж автомобільних заправок партнерів UBER. 


Починаючи з осені 2018 г, в Україні стартував "Осінній марафон разом з UBER PARTNER". Тепер усі водії сервісу можуть заправлятися різними видами пального, починаючи з бензину, і закінчуючи газом, а також придбавати таллоны на паливо за спеціальними цінами. У акції беруть участь автозаправки наступних мереж:

  • ОККО - знижка на бензин і дизпаливо складає - 3,0 грн/л, на газ - 1,0 грн/л;
  • WOG - знижка на дизельне паливо і бензин - 2,8 грн/л, на газ - 0,4 грн/л. +1% загальної суми заправки;
  • БРСМ - Знижка на дизельне паливо - 1,0 грн/л, бензин - 1,3 грн/л, газ - 0,8 грн/л.
І це усе при високій якості палива, що реалізовується на заправних комплексах цих мереж.


Чому робота в UBER України також затребувана

Популярність сервісу таксі Убер в Україні неухильно росте, і цьому є свої пояснення. Сюди можна віднести ряд важливих переваг для клієнтів - швидке і просте замовлення послуг, прозора схема розрахунку вартості поїздок різні способи оплати і високий рівень сервісу. Для водіїв тут теж є свої переваги.


По-перше, це можливість отримувати гідну заробітну плату. По-друге, комфортні і безпечні умови роботи. По-третє, водії можуть самостійно вибирати графік і режим роботи, а також категорію надання послуг і тарифний план. По-четверте, можливість швидко почати трудову діяльність в найбільшій міжнародній компанії навіть не маючи власного транспортного засобу. Працювати можна на орендованому авто компанії UBER PARTNER. По-п'яте, перелік бонусів, що постійно збільшується, знижок і привілеїв для водіїв таксі Убер в Україні.


Основні особливості сервісу

Ключовою відмінністю нового сервісу є використання мобільного додатка Убер. Саме через нього здійснюється взаємодія замовника з водієм. Спочатку необхідно викачати цю програму на свій мобільний пристрій (смартфон, айфон, планшет), працюючих на Anderoid або iOS. Таким чином замовлення машини і його прийом здійснюється в автоматичному режимі, після обробки, отриманих даних, спеціальною програмою. Це дозволяє уникнути помилок в результаті людського чинника, оскільки тут немає диспетчерів. 


Наступний важливий момент - це оплата послуг, яка також здійснюється у безготівковій формі, відразу після замовлення таксі Львівського таксі. Правда останнім часом, взявши до уваги численні прохання клієнтів сервісу, була введена можливість плати за поїздку наличными.


Ще однією особливістю сервісу Убер є можливість для клієнтів вибирати тарифний план. Це може бути:

  • "UBER X" - економ таксі у Львові;
  • "UBER SELECT" - комфорт-клас;
  • "UBER BLACK" - преміум клас;
  • "UBER VAN" - послуги виконуються минивэнами, місткістю від 6 місць.
Завдяки таким пропозиціям, передбачається поліпшення рівня сервісу, зменшення часу очікування подання транспортного засобу і збільшення доходів водіїв львівського таксі.